specjalista ds. projektowania i uruchomień

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Żegańska, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki i energetyki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37378
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa, ul. Żegańska

Zakres obowiązków:

  • programowanie robotów ABB w programie RobotStudio
  • programowanie robotów ABB na instalacji, wykonywanie połączeń elektrycznych na instalacji (odpowiedzialność za instalację pod kątem programowo – elektrycznym)
  • przygotowywanie instalacji aplikacji zrobotyzowanych - faza testów w siedzibie ABB
  • nadzór nad poddostawcami elektryki

Oczekiwania:
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania połączeń elektrycznych
  • dobra znajomość robotów ABB lub innej produkcji np. Fanuc, KUKA, Kawasaki,
  • znajomość języków programowania - doświadczenie minimum roczne
  • znajomość MS Office, Excel
  • mile widziana znajomość programowania sterowników PLC
  • mile widziana znajomość procesów np. paletyzacji, spawania, klejenia , zgrzewania w aplikacjach zrobotyzowanych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, sumienność wykonywanych zadań

Oferta:
  • możeliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową z opcja stałego zatrudnienia u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość samodzielnej pracy
  • kompleksowe wdrożenie w obowiązki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)