Specjalista ds. Projektowania - Elektryk

OTTO Work Force

Elbląg, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Elbląg

OTTO Work Force dla firmy swojego Klienta, firmy będącej liderem w zakresie energetyki, opieki zdrowotnej, infrastruktury miejskiej i wydajności transportowej, szuka Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Projektowania (Elektryk)
Organizacja: Branża Power & Gas
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Cel stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie agregatów sprężających przeznaczonych do sprężania gazu. Agregaty te składają się ze sprężarek tłokowych napędzanych silnikiem gazowym/elektrycznym oraz urządzeń pomocniczych łącznie z systemem sterowania. Moc dostarczanych agregatów wynosi od 200 kW – 6000 kW.

Zakres obowiązków:
• Projektowanie szaf sterowniczych do układów sterowania i automatyki przemysłowej,
• Projektowanie szaf rozdzielczych nn i SN,
• Dobór układów napędowych nn i SN agregatu
• Przygotowywanie danych technicznych do zapytań ofertowych, opiniowanie techniczne ofert,
• Sporządzanie dokumentacji technicznej elektrycznej,
• Sporządzanie specyfikacji technicznych kupowanych urządzeń,
• Opiniowanie techniczne ofert.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe: elektrotechnika, elektryka,
• Min. 3 lata doświadczenie zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
• Wiedza z zakresu elektryki i energetyki,
• Umiejętność doboru układów napędowych (silnik elektryczny + przemiennik częstotliwości, układ łagodnego rozruchu) dużych mocy (nn i SN),
• Znajomość oprogramowania ePlan Electric, obsługa AutoCAD-a,
• Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego mile widziana)
• Znajomość rynku elektrotechnicznego, umiejętność i doświadczenie w funkcjonowaniu w warunkach rynkowych,
• Znajomość norm europejskich w zakresie elektrotechniki,
• Kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość norm i zagadnień technicznych z zakresu techniki przeciwwybuchowej mile widziana
Mile widziane doświadczenie w wykonawstwie i nadzorze robót elektrycznych.

Nasz Klient oferuje:

• Pracę w bardzo dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
• Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych w profesjonalnym zespole
• Udział w realizacji ciekawych projektów
• Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.