Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne

Specjalista ds. projektów

Od: Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenie Oświatowo-Techniczne
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania, kwalifikacje, umiejętności

  1. Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie zarządzania projektami)
  2. Znajomość specyfiki wdrażania programów UE
  3. Dobra organizacja pracy
  4. Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
  5. Zaangażowanie
  6. Samodzielność
  7. Dyspozycyjność
  8. Prawo jazdy

Zakres zadań/ obowiązków

  1. Realizacja projektów od momentu podpisania umowy do zakończenia projektu. Realizacja zadań zgodnie z wytycznymi projektu.
  2. Prowadzenie sprawozdawczości projektu - gromadzenie i dokumentacja produktów projektu.
  3. Sporządzanie pism, wniosków związanych z realizacją zadań oraz sprawozdań.
  4. Kontakt z instytucją wdrażającą, zarządzającą w sprawach dotyczących realizacji projektów.
  5. Rekrutacja uczestników projektu.

Oferujemy:

  1. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  2. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  3. Stały rozwój kwalifikacji zawodowych