SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH

LCM Sp. z o.o.

Lubartów, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą, działająca w obszarze montażu konstrukcji stalowych. Sukcesywnie zwiększamy liczbę pracowników i zdobywamy nowych, zadowolonych klientów. Jeśli również jesteś zainteresowany rozwojem i nie boisz się wyzwań – aplikuj.

Pracując jako specjalista ds. projektów zagranicznych będziesz odpowiedzialny za udział w całym procesie: od pozyskania projektu po jego zakończenie.

• utrzymywanie kontaktu z klientami w czasie trwania projektu
• konsultacje z działem logistyki oraz działem delegowania
• współpraca z działem BHP odnośnie standardów pracy w różnych krajach
• rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie projektu, przy wsparciu managera
• pomoc ekipom monterskim na każdym etapie prac (telefonicznie, mailowo, czasem osobiście)
• udział w procesie sprzedaży, działania marketingowe
• tłumaczenie dokumentów

Wymagania

Cechy idealnego kandydata:

• gotowość do nauki, otwartość, zdecydowanie,

• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

• wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)

• znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

• prawo jazdy kat. B

• umiejętność pracy w zespole oraz pracy indywidualnej

• bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne

• umiejętność podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach, zaradność

• dyspozycyjność i gotowość do pracy w oddelegowaniu (na terenie całej Polski lub Europy)

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• niezbędne narzędzia pracy,

• pakiet medyczny,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

• dojazd i zakwaterowanie w miejscu w przypadku oddelegowania

• pracę pełną wyzwań i możliwości

• podnoszenie kwalifikacji (kursy, uprawnienia)

Prezentacja firmy

Oferujemy usługi w zakresie montażu, naprawy, konserwacji, demontażu, pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa