Specjalista ds. Projektów z j. niemieckim lub francuskim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Łódź, łódzkie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • praca w jednym z obszarów: finanse, księgowość, obsługa klientów, HR, zakupy,
  • procesowanie zapytań Klientów i udzielanie wsparcia,
  • weryfikacja prawidłowości przesyłanych informacji,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • stały kontakt z Klientami w języku niemieckim lub francuskim,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • zaangażowanie i samodzielność.

Nasz Klient oferuje:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wykorzystywanie języków obcych w codziennej pracy,
  • rozbudowany pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.