Specjalista ds Projektów Szkoleniowych

Dworaczyński Consulting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- telefoniczne pozyskiwanie klientów
- opracowanie i przesyłanie oferty firmy drogą mailową
- sprzedaż usług szkoleniowych i konsultingowych
- realizacja zadań i planów sprzedażowych
- redakcja i przygotowanie odpowiednich materiałów na strony internetowe
- praca w systemie CRM
- promocja organizowanych wydarzeń, kontakt z mediami
- tworzenie baz klientów

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
- możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
- wsparcie doświadczonego menedżera sprzedaży w trakcie współpracy

Wymagania

Wymagania
- doświadczenie w pracy przy projektach szkoleniowych (również unijnych)
- doświadczenie w sprzedaży
- umiejętność pozyskiwania klientów drogą mailową i telefoniczną
- doświadczenie w działaniach promocyjnych
- umiejętność tworzenia tekstów promocyjnych i redakcji materiałów
- otwartość i chęć kontaktu z klientem
- możliwość rejestracji w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna

Prezentacja firmy

Dworaczyński Consulting jest firmą konsultingowo-szkoleniową, któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting