Specjalista ds. projektów produkcyjnych

JOBME S.A.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, będącej dostawcą dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko w dziale handlowym firmy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Przygotowanie ofert handlowych

• Stały kontakt z klientem w sprawach bieżących

• Prowadzenie rozmów handlowych

• Współpraca z pozostałymi działami firmy

• Poszukiwanie nowych klientów i dostawców

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w oczach klienta

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne lub w trakcie studiów)

• Mile widziane praktyka w dziale sprzedaży firmy motoryzacyjnej lub B2B

• J. angielski – poziom bardzo dobry/zaawansowany, mile widziana znajomość niemieckiego

• Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

• Rzetelność i łatwość nawiązywania kontaktów

• Skrupulatność, terminowość, dokładność

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Umowę o pracę na pełny etat

• Korzystny system premii miesięcznych i kwartalnych

• Pakiet świadczeń dodatkowych (dodatki, bony, program opieki medycznej Medicover w pełni finansowany przez pracodawcę oraz ubezpieczenie grupowe)

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji