Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. projektów inwestycyjnych

Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Projektu w zarządzaniu projektem inwestycyjnym (branży ogólnobudowlanej lub elektrycznej), w tym aktualizacja harmonogramu i budżetu projektu,
  • uczestniczenie we wszystkich fazach projektu inwestycyjnego (od założeń i wytycznych, przez studium wykonalności, dokumentację projektową i realizację inwestycji do ostatecznego rozliczenia inwestycji i przekazania obiektu do użytkowania),
  • monitorowanie wszelkich działań mających doprowadzić projekt do zakończenia (w określonych ramach czasowych, finansowych i zgodnie z zakresem projektu),
  • reprezentowanie inwestora przed organami administracji, wykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • uczestnictwo w pracach zespołu projektowego,
  • tworzenie umów i innych dokumentów formalnych,
  • uczestnictwo w negocjacjach z firmami świadczącymi usługi dla projektu,
  • współpraca / kontakt z podmiotem finansującym we wszystkich fazach realizacji projektu,
  • opracowywanie raportów i sprawozdań dla potrzeb projektu,
  • wykonywanie innych bieżących prac związanych z projektem i jego administracją.

wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe (w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, sanitarnych, architektury lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy przy projektach inwestycyjnych w branży budowlanej (mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji zabytków),
  • umiejętność definiowania wymagań projektowych, czytania dokumentacji technicznej i koordynacji projektów,
  • umiejętność tworzenia i zarządzania harmonogramem i budżetem inwestycji,
  • znajomość procedur związanych z ustawą PZP oraz doświadczenie w prowadzeniu procesu wyboru wykonawców w reżimie ustawy PZP,
  • umiejętność tworzenia dokumentów przetargowych, a w tym SIWZ, STWiOR,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • znajomość programów MS Project, AutoCAD oraz programów kosztorysowych,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców)

stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,
  • prowadzenie samochodu służbowego lub prywatnego dla celów służbowych kat. B.

Termin i miejsce składania ofert:

Prosimy przesłać życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji ( ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1999r., t.j. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym.

Termin składania ofert od 1 marca 2016 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Inżynieria