Specjalista ds. projektów inwestycyjnych w zakresie branży sanitarnej

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Projektu w zarządzaniu projektem inwestycyjnym w zakresie branży sanitarnej (w tym aktualizacja harmonogramu i budżetu projektu);
  • uczestniczenie we wszystkich fazach projektu inwestycyjnego (od założeń i wytycznych, przez studium wykonalności, dokumentację projektową i realizację inwestycji, do ostatecznego rozliczenia inwestycji i przekazania obiektu do użytkowania), a w tym m.in.: przeprowadzenia niezbędnych ekspertyz i badań technicznych; wskazanie rozwiązań, analiza i opiniowanie rozwiązań technicznych w zakresie specjalności na etapie koncepcyjnym projektu; współpraca z projektantami, wyjaśnienie wątpliwości i zastrzeżeń do projektu w fazie koncepcyjnej, projektowej oraz realizacji inwestycji; analiza, weryfikacja i koordynacja dokumentacji technicznej i formalnej inwestycji; rozpoznawanie potrzeby w sprawie niezbędnych zmian w dokumentacji technicznej;
  • prowadzenie wszelkich działań swojej branży mających doprowadzić projekt do zakończenia (w określonych ramach czasowych, finansowych i zgodnie z zakresem projektu);
  • reprezentowanie inwestora przed organami administracji, wykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego;
  • uczestnictwo we wszystkich pracach zespołu projektowego oraz współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi projekt;
  • tworzenie umów i innych dokumentów formalnych;
  • uczestnictwo w negocjacjach z firmami świadczącymi usługi dla projektu;
  • opracowywanie raportów i sprawozdań dla potrzeb projektu;
  • wykonywanie innych bieżących prac związanych z projektem i jego administracją.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe w zakresie instalacji sanitarnych;
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy przy projektach inwestycyjnych w branży sanitarnej (mile widziane doświadczenie w zakresie projektów obejmujących obiekty zabytkowe i/lub obiekty
  • o charakterze wystawienniczym, a w tym w szczególności w zakresie instalacji wentylacji oraz specjalistycznych instalacji stosowanych w pomieszczeniach/gablotach dedykowanych do przechowywania ruchomych obiektów zabytkowych);
  • znajomość rynku materiałów i rozwiązań systemowych dla swojej branży;
  • umiejętność definiowania wymagań projektowych, czytania dokumentacji technicznej i koordynacji projektów;
  • umiejętność tworzenia i zarządzania harmonogramem i budżetem inwestycji;
  • znajomość procedur związanych z ustawą PZP oraz doświadczenie w prowadzeniu procesu wyboru wykonawców w reżimie ustawy PZP;
  • umiejętność tworzenia dokumentów przetargowych, a w tym SIWZ;
  • znajomość programów MS Project, AutoCAD oraz programów kosztorysowych;
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;
  • wymagana biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dot. cudzoziemców)
  • prawo jazdy kat. B.

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji ( ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1999r., t.j. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym należy przesłać klikając w przycisk APLIKUJ

Bardzo prosimy o określenie swoich oczekiwań finansowych.

Termin składania ofert od 19 października 2015 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Finanse, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne