Specjalista ds. Projektów Internetowych

Dualmedia Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

• nadzór nad procesem tworzenia serwisów internetowych

• kontrola wyników prac zespołu projektowego i zapewnienie najwyższej jakości tworzonych rozwiązań

• analiza wymagań i przygotowywanie specyfikacji wymagań dla projektów internetowych

• stałe doskonalenie serwisów www

• realizacja działań wspierających działalność w internecie

• bieżące wsparcie dla redaktorów stron internetowych

• monitorowanie błędów, monitorowanie i raportowanie wyników projektów

OFERUJEMY:

• odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie nowych technologii w segmencie mediów elektronicznych

• "Work-hard, play-hard atmosphere"

• pracę w młodym i dynamicznym zespole

• możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

• motywacyjny system wynagrodzenia

• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Wymagania

•znajomość technologii programistycznych w stopniu pozwalającym na sprawowanie nadzoru nad kreowaniem i produkcją projektów internetowych

• wiedza o środowisku internetowym i audiowizualnym

• doświadczenie w tworzeniu serwisów www i mobilnych, znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych, produktowych, sprzedażowych oraz marketingowych

• komunikatywność i dobra prezencja, łatwość nawiązywania kontaktów

• doskonała organizacja pracy

• umiejętność podstawowej edycji graficznej

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją interaktywną, której siłą i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie za osiągnięte wyniki.
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce