specjalista ds. projektów HR

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ustka, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 42183
Praca stała
Lokalizacja: Ustka

Zakres obowiązków:
  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych, obsługa działalności szkoleniowej, badanie efektywności szkoleń
  • projektowanie polityki rozwoju pracowników
  • projektowanie i wdrażanie oceny pracowniczej
  • projektowanie i wdrażanie zarządzania kompetencjami
  • tworzenie i opisywanie procedur i procesów ZZL
  • działania związane z komunikacja i wizerunkiem firmy
  • budowanie pozytywnych relacji z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji
  • sporządzanie i analiza wskaźników HR oraz ich raportowanie
  • współpraca z innymi działami zaangażowanymi w projekty

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, (preferowane: psychologia, zarządzanie, socjologia)
  • doświadczenia w pracy w obszarze miękkiego HR
  • wiedza z zakresu prawa pracy
  • doświadczenie w rekrutacji pracowników
  • wiedza z zakresu zarządzania kompetencjami, rozwoju pracowników, systemów ocen
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie w obszarze „twardego” HR
  • zdolności organizacyjne na wysokim poziomie
  • inicjatywa i orientacja na szukanie rozwiązań do osiągania założonych celów
  • umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • systematyczność
  • terminowość
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • mile widziana znajomość systemu SAP HR

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w obrębie organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)