Agencja Zatrudnienia KS Service

Planista Popytu

Miejsce pracy: Warszawa, Płock, Siedlce, Ostrołęka, Wołomin, Pruszków, Pułtusk, Radom, Otwock, Garwolin

Miejsce pracy: Warszawa

ZA PRACĘ I ZAANGAŻOWANIE ZAGWARANTUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie
  • różnorodne szkolenia
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • pracę w słynnej, renomowanej firmie, w profesjonalnym zespole
  • inne, atrakcyjne bonusy pozapłacowe

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU TO:

  • opracowywanie oraz śledzenie prognoz zapotrzebowania na produkt
  • udział w przygotowywaniu planów sprzedażowych
  • uczestniczenie we wdrażaniu nowych produktów
  • opracowywanie potencjalnych strategii naprawczych
  • współpraca z działem marketingu oraz działem zakupów

OCZEKUJEMY PRZEDE WSZYSTKIM:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku: min. 3 lata
  • wiedzy z zakresu logistyki oraz umiejętności analitycznych
  • wysokiej motywacji do pracy w obszarze prognozowania potrzeb rynkowych
  • rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • mile widziana będzie znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy