Specjalista ds. Prognoz i Analiz

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Szukamy osoby do Zespołu Analiz w Dziale Zarządzania Zapasami, która wykorzystując swój potencjał analityczny oraz dostępne w spółce narzędzia będzie realnie wpływać na osiąganie KPI Działu, Departamentu Logistyki i całej Firmy.

Twoje zadania:

  • tworzenie analiz, raportów i prognoz wspierających obszar łańcucha dostaw (praca na dużych zbiorach danych)
  • prezentacja wyników analiz, rekomendowanie rozwiązań
  • osiąganie KPI poprzez wspieranie analityczne działu
  • zapewnienie dostępności i poprawności danych w hurtowni danych
  • usprawnianie, automatyzacja procesów łańcucha dostaw oraz procesu przetwarzania danych
  • udział w projektach i inicjatywach optymalizujących procesy

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na stanowisku związanym z analizą danych
  • praktycznej znajomości narzędzi wspomagających analizę, przetwarzanie danych i wizualizację - R, Python, MS Excel, Power BI
  • umiejętności programowania w języku SQL
  • doświadczenia w pracy z systemem SAP
  • orientacji na wynik, samodzielności, kreatywności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wiedzy z zakresu funkcjonowania łańcucha dostaw
  • doświadczenia w projektowaniu modeli predykcyjnych
  • doświadczenia w pracy z hurtowniami danych

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i programów
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".