Specjalista ds. Produktu

Progresso Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami.

• Analiza możliwości wykonawczych pod kątem zapytań ofertowych.

• Analiza wykonalności produktów i wykonywanie kalkulacji kosztowych.

• Analiza rynku pod względem dostępności nowych rozwiązań technologicznych.

• Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją procesową.

• Doradztwo techniczne.

• Koordynacja pracy zespołu projektowego.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne.

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej).

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, narzędzi i metod pomiarowych.

• Znajomość tematyki obróbki mechanicznej.

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość.

• Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• Znajomość standardów ISO 9001.

• Znajomość oprogramowania CATIA lub AutoCAD.

Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

- interesującą i odpowiedzialną pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria