Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko SPECJALISTY DS. PRODUKTU

(nr ref.  SR/K/19)

Do pracy w DĄBROWA GÓRNICZA (woj. śląskie)

Zakres obowiązków:

 nawiązywanie i utrzymywanie bieżącej współpracy z kontrahentami

i dostawcami produktów i usług,

 opracowanie programów i kalkulacji imprez turystycznych,

 dbanie o terminowe przygotowanie ofert,

 dbanie o obieg informacji na temat nowych produktów turystycznych,

 analiza bieżąca sprzedaży i dopasowanie ofert turystycznych do oczekiwań Klientów,

 wprowadzanie i obsługa oferty w systemie rezerwacyjnym,

 przygotowani dokumentów związanych z wyjazdami imprez turystycznych,

 raportowanie i rozliczanie imprez,

 współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,

 korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych  - „Wczasy pod gruszą”,

 kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,

  możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Wymagania

Wymagania:

 wykształcenie wyższe profil ekonomiczny (marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),

 minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. produktu lub pokrewne,

 znajomość geografii, regionów turystycznych Polski i Europy,

 dobra znajomość programów z pakietu: MS Office,

 umiejętność tworzenia i kalkulacji oferty turystycznej,

 płynna znajomości systemu SYKON, MERLIN,

 kreatywność i pomysłowość,

 bardzo dobra organizacja pracy własnej,

 wysoka kultura osobista,

 zaangażowania w pracę, terminowość, odpowiedzialność, umiejętność działania pod presją czasu,

 umiejętności pracy w zespole

 prawo jazdy kat. B czynne

Mile widziane:

 znajomość Ustawy o Imprezach Turystycznych

 doświadczenie w prowadzeniu kanałów w social mediach (FB, Instagram)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sport / Rekreacja