Specjalista ds. Produktu Bydgoszcz

Eco-Vital Sp. z o.o. i Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Eco-Vital
W związku z dynamicznym rozwojem i nowo powstałym oddziałem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Produktu

Opis stanowiska:

- aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych,
- realizacja celów sprzedażowych
- prowadzenie rozmów handlowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- wykształcenie min średnie
- predyspozycje sprzedażowe, umiejętność komunikacji,
- umiejętność pracy zespołowej,
- kreatywność i determinacja w działaniu,
- dynamizm i zaangażowanie w powierzone działania,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- prace w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w ambitnym zespole
- szeroki pakiet bezpłatnych szkoleń startowych oraz udział w programach rozwojowych
- możliwość awansu
- niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
- atrakcyjne wynagrodzenie złożone z części stałej i wysokiej prowizji, plus bonusy i - premie dodatkowe za wyniki sprzedażowe

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie z dodaniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacji.

Prezentacja firmy

Eco-Vital to solidny partner w biznesie. Wyróżnia nas niezwykła e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne