Specjalista ds. produkcji

Salag Sp. z o.o. Sp. K.

16-400 Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

• Organizowanie oraz planowanie procesów produkcji na podstawie zapotrzebowania Klienta oraz dostępności zasobów
• Opracowywanie oraz monitorowanie bieżących planów produkcji
• Analizowanie dostępności materiałów i zasobów dla potrzeb planowania
• Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych
• Optymalizacja zapasów produkcyjnych
• Planowanie oraz koordynowanie przepływu materiałów niezbędnych dla produkcji
• Współpraca z działem sprzedaży, zakupów, produkcji, transportu, magazynów, procesu
• Raportowanie efektywności produkcji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość MS Excel
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne
• Umiejętność pracy w grupie

Prezentacja firmy

SALAG: <br/>- nowoczesna firma, <br/>- ponad 20 lat na rynku, <br/>- li... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca na produkcji