Specjalista ds. Procesów Operacyjnych

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy w celu pozyskiwania danych i wypracowywania rozwiązań
  • Opracowywanie i konsultowanie praktycznych rozwiązań systemowych
  • Udział w budowaniu elektronicznego systemu przepływu procesów operacyjnych
  • Testowanie rozwiązań w elektronicznym systemie przepływu procesów
  • Optymalizacja elektronicznego systemu przepływu procesów
  • Administrowanie systemem elektronicznego przepływu procesów
  • Administrowanie bazą danych
  • Wspieranie kierownika działu w bieżących zadaniach

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • orientacji na zadania
  • mile widziane doświadczenie w administracji bazami danych

Oferujemy:

  • perspektywy rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów
  • nowoczesne warunki pracy, lokalizacja w centrum Poznania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę na czas określony
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".