Specjalista ds. procesów międzynarodowych

OTTO Work Force

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Deszcznie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. procesów międzynarodowychi

Nr. Ref. MN/SPM/10/2014/IP

Miejsce pracy: Deszczno k. Gorzowa Wielkopolskiego

Opis stanowiska pracy:

- przyjęcie transportu liniowego z przesyłkami

- procesowanie przesyłek międzynarodowych do sieci krajowej

- rozliczenie przesyłek niedoręczonych przez kurierów

- przygotowanie przesyłek do exportu

- skanowanie dokumentów

- rozliczenie dnia pod względem poprawności danych w systemie

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu logistyki)

- mile widziane doświadczenie z zakresu logistyki

- dobra znajomość języka angielskiego

- biegła obsługa komputera

Oferujemy:

- umowa zlecenie

- niepełny wymiar czasu pracy

- praca w godz.: 14.00-18.00 lub 15.00-19.00

- stawka: 12,00zł brutto / godz.

- możliwości rozwoju w strukturach firmy

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.