Specjalista ds. Procesów E-commerce

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży Retail, z kategorii DIY, jeden z wiodących graczy na rynku. W związku z intensywnym rozwojem obszaru e-commerce i digitalizacją procesów w organizacji, nasz klient poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Procesów E-commerce. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesowaniem zamówień internetowych od momentu ich złożenia do ich dostarczenia Klientom.

Zadania:

  • zarządzanie procesowaniem zamówień od ich złożenia do dostarczenia klientowi
  • monitorowanie kanałów fulfilmentu
  • praca nad rozwojem firmowych systemów IT klasy ERP przy wsparciu Eksperta
  • monitorowanie efektywności procesów e-commerce na bazie wypracowanych KPI
  • optymalizacja procesów e-commerce

Oczekiwania:

  • masz doświadczenie w tworzeniu lub monitorowaniu procesów e-commerce, najlepiej w działach e-commerce lub supply chain
  • masz mocne umiejętności analityczne, potrafisz inicjować analizy oraz wyciągać z nich hipotezy
  • masz doświadczenie w raportowaniu na bazie Excel, PowerPoint
  • potrafisz odnaleźć się w wielu systemach IT oraz rozumieć zasady przetwarzania danych i działania systemów klasy ERP (SAP, MS Dynamics)
  • jesteś zorientowany na procesach, potrafisz je tworzyć oraz optymalizować
  • nie masz problemu z komunikacją w języku angielskim
  • jesteś osobą mobilną, nastawioną na częste wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji, będącej na etapie inwestycji w e-commerce
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, itd.)
  • udział w ambitnych projektach z możliwością wdrażania własnych pomysłów
  • inspirujący i pomysłowy zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić
  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy kolejny dzień pracy będzie ciekawszy niż poprzedni
  • szkolenie wdrażające w centrali firmy za granicą oraz regularną wymianę wiedzy i doświadczeń z innymi rynkami
Devire Devire Devire Devire