Specjalista ds. Procesów 1/2 etatu

OTTO Work Force

Zielona Góra, lubuskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zielona Góra

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: DL/SPZG/10/15

Region: Lubuskie

Typ wakatu: praca tymczasowa

Dodatkowe informacje:

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pracę od poniedziałku do piątku

- pracę w godzinach: 12.00 - 16.00

- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

Obowiązki:

- rozładunek i załadunek paczek +/- 20 kg

- sortowanie i przeważanie przesyłek międzynarodowych

- obsługa klientów

- rozliczanie kurierów z pobranej gotówki i wykonywanie raportów kasowych

- generowanie danych koniecznych do procesowania przesyłek oraz wyjaśnianie

  rozbieżności związanych z przesyłkami zagranicznymi

- wyjaśnianie przesyłek niekompletnych lub skierowanych na inny kierunek

  oraz wykonywanie i wyjaśnianie raportów obowiązujących

  w magazynie Terminala

- wykonywanie innych działań zleconych przez przełożonego w ramach

  funkcjonowania firmy

Wymagania:

- umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- obsługa komputera

- dobra kondycja fizyczna

- obsługa wózków widłowych będzie dodatkowym atutem

- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.