Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Dla naszego Klienta, firmy Knorr – Bremse Polska, jednego z głównych producentów systemów hamulcowych do pojazdów torowych, poszukujemy Kandydata na w/w stanowisko.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie raportów sprzedażowych oraz marżowych,
  • Tworzenie i rozwijanie analiz dotyczących wycen, rentowności i marż,
  • Analiza polityki cenowej poszczególnych produktów,
  • Przeprowadzać badań dotyczących wyceny rynkowej produktów,
  • Monitorowanie polityki handlowej na rynkach europejskich,
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz propozycji zmian dla kadry managerskiej,
  • Opracowywanie kalkulacji cen exportowych oraz związanych z promocjami cenowymi,
  • Współpraca z Centralą i innymi działami w firmie;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w środowisku międzynarodowym,
  • Szkolenia,
  • Dofinansowanie do karty Multi Sport,
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego;

Wymagania

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Ukończone studia wyższe (e. g. finanse, rachunkowość, ekonomia, IT),
  • Rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność zarządzania danymi,
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych,
  • Mile widziana znajomość SAP,
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do podróży służbowych (około 2 razy w miesiącu);

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Finanse, Praca Inne