Specjalista ds. prawnych w Dziale Prawnym Instytutu

Instytut Psychiatrii i Neurologii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Merytoryczne wsparcie radcy prawnego w bieżących zadaniach polegające w szczególności na:
1. Przygotowywaniu projektów umów i porozumień, regulaminów, procedur
2. Przygotowywanie projektów odpowiedzi na pisma kierowane do Instytutu, w tym
skargi pacjentów,
3. Przygotowywanie projektów wezwań oraz prostych pism procesowych w sprawach
cywilnych i administracyjnych,
4. Research prawny,
5. Przygotowywanie projektów prostych opinii prawnych,
6. Opiniowanie umów pod względem formalno-prawnym i zgodności
z opracowywanymi w Instytucie wzorami,
7. Kontakt z sądami, organami ścigania i organami administracji publicznej.

Wymagania

1. Ukończone studia wyższe prawnicze lub administracyjne,
2. Znajomość języka angielskiego,
3. Znajomość pakietów MS Office,
4. Umiejętność organizacji pracy,
5. Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
6. Dyspozycyjność,
7. Komunikatywność

Warunki pożądane, lecz niewymagane:
1. Rozpoczęcie aplikacji radcowskiej,
2. Znajomość prawa medycznego i prawa pracy oraz przepisów regulujących
funkcjonowanie jednostek naukowych,
3. Znajomość języka angielskiego prawniczego,
4. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
5. Znajomość narzędzi wspomagających pracę zdalną typu GTD.

Oferowane warunki:
1. Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
2. Dofinansowanie do karty multisport,
3. Przyjazną atmosferę pracy w renomowanej instytucji,
4. Możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV w terminie do dnia 29 czerwca 2018 r

Prezentacja firmy

Instytut Psychiatrii i Neurologii jest ośrodkiem naukowym specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura