Specjalista ds. prawnych/compliance

Osadkowski S.A.

Bierutów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego zdobytego w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu działalności przedsiębiorstw
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Lojalność, uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Zadania:

  • Obsługa prawna dotycząca bieżącej działalności Spółki,
  • Sporządzanie opinii prawnych, umów, regulaminów, pism urzędowych
  • Opiniowanie prawne zawieranych umów
  • Informowanie o istotnych zmianach w obowiązującym stanie prawnym,
  • Monitorowanie orzecznictwa sądowego,
  • Tworzenie i weryfikacja prawa wewnętrznego dotyczącego funkcjonowania Spółki
  • Koordynacja obiegu dokumentów w dziale prawnym
  • Wsparcie w procesie ochrony danych osobowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realny wpływ na działania promocyjne firmy
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

Termin składania aplikacji: 25.11.2018

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura