Specjalista ds. Prawno - Administracyjnych

KZN Rail Sp. z o.o.

Kraków, 30-740, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• zakres obejmujący wszelkie działania związane z przygotowaniem i realizacją procesu przetargowego z uwzględnieniem aspektów formalno-prawnych, organizacyjnych i biznesowych

• weryfikacja i opracowywanie projektów umów z przypisanego zakresu, w tym uzgodnienie ich pod kątem poprawności prawnej, podatkowej, merytorycznej oraz koordynacja procesu ich podpisania, a także bieżący kontakt z kontrahentami

• weryfikacja formalnych warunków niezbędnych do zawarcia umowy

• weryfikacja zabezpieczeń do umów

• uczestnictwo w procesie wdrożenia kontraktu budowlanego

• formalna koordynacja procesu realizacji umów o roboty budowlane oraz obsługa zgłoszeń reklamacyjnych w trakcie okresu gwarancji

• współpraca z brokerami ubezpieczeniowymi

• współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną

• koordynowanie postępowań (przed)sądowych prowadzonych przez kancelarię prawną

• obsługa biura zarządu w kwestiach formalno-prawnych

Oferujemy:

• dobre i stabilne warunki pracy w prężnie rozwijającej się grupie kapitałowej

• możliwość dalszego rozwoju zawodowego

• przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe prawnicze

• doświadczenie w przygotowywaniu ofert i dokumentów przetargowych

• praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa budowlanego, Prawa spółek handlowych oraz Prawa umów o roboty budowlane

• biegła znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych

• dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, w sytuacjach stresowych i pod presją czasu

• samodzielność i odpowiedzialność

• doskonała organizacja pracy

• zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych

• nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

• prawo jazdy

Prezentacja firmy

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura