Specjalista ds. prawa (m/k)

Trenkwalder

Rzeszów, podkarpackie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Obowiązki:
  • opracowywanie dokumentów wewnętrznych spółki,
  • prowadzenie spraw związanych z legalizacją dokumentacji firmowej,
  • współpraca z kancelariami prawnymi,
  • kontrolowanie procesu obiegu umów w firmie,
  • koordynowanie procesów formalnoprawnych spółek,
  • obsługa kancelaryjna,
  • prowadzenie sekretariatu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość regulacji prawnych związanych z funkcjonowaniem spółek,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. C1),
  • proaktywna postawa i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • silna motywacja i nastawienie na cel,
  • zaawansowana umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
  • stabilną pracę u lidera w branży,
  • atrakcyjne zarobki oraz system premiowy,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.