Specjalista ds. pracy dorywczej

GRUPA PERFECCTO

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz dodatkowego zarobku? Cechuje Cię odpowiedzialność i sumienność? Cenisz sobie pozytywną atmosferę w pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Naszym Klientom dostarczamy upominki reklamowe. Czasem mamy tak dużo zleceń, że brakuje nam rąk do pracy. Dlatego poszukujemy

SPECJALISTY DS. PRACY DORYWCZEJ
(czyli osoby, która wesprze nas w okresach intensywnej pracy)

Co da Ci praca u nas?
- sprawiedliwe wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
- poznasz odpowiedź na pytanie: "jak dużo długopisów jestem w stanie oznakować w godzinę?", które na pewno spędza Ci sen z powiek
- będziesz miał/a okazję obsługiwać profesjonalne maszyny znakujące
- poznasz specyfikę pracy w agencji reklamowej

Wymagania

Czego my oczekujemy od Ciebie?
- odpowiedzialności i sumienności
- zręczności manualnych (nie robimy tu biżuterii z diamentami, ale czasem trzeba coś przykręcić albo złożyć)
- statusu ucznia/studenta
- chęci do pracy

Jeśli masz to czego oczekujemy, a my oferujemy to, czego szukasz – aplikuj!

Prezentacja firmy

Jesteśmy ludźmi, kochającymi reklamę. Naszym Klientom dostarczamy upomin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta