Specjalista ds. PR

EM Grupa

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Młoda agencja kreatywna poszukuje do pracy przy większych i mniejszych projektach:

Specjalistę ds. PRu

Szukamy osoby, która:
- planować będzie sensowne działania z zakresu media relations
- utrzyma tylko i wyłącznie dobre relacje z dziennikarzami
- z łatwością tworzy materiały prasowe
- chętnie spożytkuje energię na działania z obszaru community relations
- po cichu aspiruje do bycia social media ninja i już jej się prawie udało
- odnajduje się przy produkcji eventów
- umie zbudować zespół podwykonawców do realizacji zadania

Jeśli:

- masz dobre pomysły, które dasz radę przełożyć na rzeczywistość
- na hasło "event" przychodzą Ci na myśl inne skojarzenia niż "szczudlarz"
- zdajesz sobie sprawę z tego, że w małej agencji trzeba być wieloczynnościowym
- angażujesz się w to, co robisz
- jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną /zastanów się dobrze nad tym punktem/
- wiesz, że eventy dzieją się w weekendy i nie masz z tym problemu

A ponad to:

- masz prawo jazdy kategorii B
- mówisz po angielsku
- lubisz się uczyć

To zaaplikuj i dołącz do nas!

Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenia
- normalną, miłą atmosferę w wyjątkowym zespole
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- udział w bardzo różnorodnych projektach

Wyślij nam swoje CV.
Pamiętaj, by umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych!

Prezentacja firmy

Em Grupa powstała w wyniku naturalnego przyciągania się ludzi o p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media