Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- efektywne promowanie Klienta oraz jej produktów i usług w zakresie public relations - tworzenie strategii i realizacja
- tworzenie pozytywnych relacji oraz utrzymywanie kontaktu z przedstawicielami mediów (prasa, radio, telewizja)
- przygotowywanie materiałów informacyjnych, organizowanie spotkań z dziennikarzami oraz konferencji prasowych
- tworzenie prezentacji oraz raportów
- sprawne nadzorowanie realizacji projektów PR-owych prowadzonych przez firmę

Gwarantowane Miejsce pracy - Warszawa

Wymagania

- umiejętność samodzielnego prowadzenia projektu
- dobra znajomość szeroko rozumianego obszaru mediów społecznościowych
- student ,lub wykształcenie wyższe licencjackie
- znajomość angielskiego
- łatwość pisania
- minimum roczne doświadczenie w dziedzinie public relations
- doświadczenie w zakresie tworzenia i instrukcji komunikacyjnych
- dobre umiejętności prezentacji
- umiejętność współpracy z klientem
- znajomość rynku sportowego
- kreatywność i pomysłowość
- umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w trudnych, często awaryjnych sytuacjach

Prezentacja firmy

Oferujemy kompleksowe usługi łączące sport z biznesem. Specjalizu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media