Opis stanowiska pracy

Fundacja poszukuje nowego pracownika do biura w Krakowie.

Tytuł oferty: Specjalista ds. PR

Liczba wakatów: 1

Miejsce pracy (region): Małopolskie

Miejscowość: Kraków

Opis stanowiska pracy:

NASZA MISJA: Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób z niepełnosprawnościami w Polsce.

NASZE DZIAŁANIA:

  • Zmieniamy prawo.
  • Wspieramy szkoleniowo i doradczo osoby z niepełnosprawnościami w ich niezależnym życiu.
  • Propagujemy pełny udział w społeczeństwie, w tym włączającą edukację.
  • Promujemy użycie najnowszych technologii, które mogą zastąpić oczy czy ręce.
  • Upowszechniamy wiedzę o osobach niepełnosprawnych.
  •  Prowadzimy tematyczne: czasopismo i publikacje oraz portal i radio internetowe.
  • Współpracujemy z Parlamentem, urzędami centralnymi, samorządami, uczelniami i pracodawcami, a także z podmiotami zagranicznymi w ramach licznych projektów ponadnarodowych.

Łączymy cele społeczne z ekscytującą i wymagającą pracą. Dołącz do nas!!!

Fundacja poszukuje specjalisty ds. Public Relations

Prosimy o przesłanie swoich ofert najpóźniej do dnia 10 maja 2017 r. lub składanie ich osobiście (z dopiskiem: "Aplikacja: Specjalista ds. PR - Kraków") w siedzibie Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego w Krakowie, ul. Wybickiego 3a, 31-291 Kraków

Miejsce pracy: Kraków.

Wymiar czasu pracy: Pełen etat (umowa o pracę).

Jeśli wysyłasz swoje zgłoszenia masowo, gdzie się tylko da i na obojętne stanowisko - nie trudź się, oszczędź swój i nasz czas, NIE PRZYSYŁAJ SWOJEJ OFERTY.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalista ds. PR będzie należało m.in.:

  • udzielanie informacji nt działań statutowych Fundacji,
  • prace organizacyjno-logistyczne związane z uczestnictwem Fundacji w imprezach zewnętrznych,
  • obsługa logistyczna spotkań, konferencji, szkoleń oraz innych imprez organizowanych przez Fundację,
  • redagowanie pism, prowadzenie korespondencji,
  • inicjowanie, prowadzenie i kompleksowa obsługa kontaktów z mediami lokalnymi, regionalnymi i ogólnopolskimi,
  • redagowanie i nadzór merytoryczny nad serwisem internetowym,
  • redagowanie tekstów prasowych, promocyjnych i upowszechniających rezultaty projektów,
  • kreowanie wizerunku organizacji w mediach oraz środowisku lokalnym, regionalnym oraz ogólnopolskim,
  • realizacja działań związanych z planowaniem i realizacją akcji informacyjno-promocyjnych,
  • monitoring mediów,
  • realizacja działań związanych z planowaniem i realizacją eventów,
  • nawiązywanie oraz rozwijanie relacji z partnerami projektowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • sprawność i skuteczność komunikacyjna (w mowie i w piśmie),
  • doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu działań promocyjnych,
  • doświadczenie w profesjonalnym wykorzystaniu mediów społecznościowych,
  • znajomość środowiska medialnego,
  • biegła obsługa komputera (Internet, MS Office - Excel, Word, Outlook, Powerpoint, programy graficzne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obszarze problematyki niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy w „trzecim sektorze” będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania selekcyjne. Aplikacje bez odpowiedzi nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Logistyka, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat