Specjalista ds. PR i Social Marketingu

Taploft Sp. z o.o.

50-558 WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Świat gier mobilnych nie ma dla Ciebie tajemnic? Wiesz co to DAU, MAU, ARPU, ARPPU? Chcesz pracować w świetnym zespole i tworzyć najlepsze gry na platformy mobilne? Chcesz jechać na targi gamedevove do Berlina, Kolonii, San Francisco, Tel Avivu?
Szukamy utalentowanych ludzi, którzy chcą realizować się przy ambitnych projektach. Daj się porwać przygodzie i dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu pracującego przy naszym nowym projekcie - The Expedition i będzie współodpowiedzialna za wprowadzanie produktu na rynek, a do jej obowiązków będzie należało m.in.: pozyskiwanie użytkowników, prowadzenie profili w portalach społecznościowych, budowanie społeczności wokół gry, kontakt z mediami branżowymi, udział w targach i imprezach branżowych (wymagana gotowość do częstych wyjazdów).

Wymagania

Konieczne

  • Kreatywność, komunikatywność i zamiłowanie do gier.
  • Znajomość rynku gier mobilnych i społecznościowych.
  • Umiejętność pisania tekstów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Chęć do nauki.

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu społeczności internetowej.
  • Znajomość ASO, SEO, SEM.

Prezentacja firmy

Taploft to firma tworząca zaawansowane technologicznie gry na platformy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media