Specjalista ds. pozyskiwania zamówień publicznych

PZM Wimet Sp. j.

05-420 Józefów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki
• systematyczne monitorowanie rynku przetargów,
• analiza rynku zamówień publicznych (umiejętność wyszukiwania dostępnych przetargów zbieżnych z profilem działania firmy),
• współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki,
• realizacja przedmiotu zamówienia po wygranym przetargu,
• opracowywanie i składanie ofert przetargowych,
• przygotowywanie i gromadzenie materiałów dotyczących przetargów,
• obsługa klienta.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w stabilnej firmie działającej na rynku nieprzerwanie od 1976 r.,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych celów.

Wymagania

- doskonała znajomość MS Office
- znajomość programów handlowych/magazynowych
- błyskawiczne wyszukiwanie odpowiednich informacji w sieci,
- zbieranie i umiejętne magazynowanie zebranych danych,
- umiejętność szybkiego, sprawnego działania w różnych dziedzinach rynku,
- rzetelność, sumienność,
- punktualność,
- błyskotliwość,
- doświadczenie b2b.

Prezentacja firmy

PZM WIMET Józefów jest małym prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjno – u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta