Specjalista ds. pozyskiwania sponsorów (sprzedaży reklam)

Agencja Reklamowa Reflection

Skała / Kraków / Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa Reflection właściciel telewizji internetowej Refleksja TV (refleksjaTVpl) poszukuje do zespołu telewizji specjalisty ds. pozyskiwania sponsorów odpowiedzialnego za:

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie sponsorów nagrań dokumentów, reportaży i krótkich form wideo
  • prezentowanie bardzo czytelnej oferty dla sponsorów
  • prezentowanie produktów i usług

Oferujemy

  • wysokie zarobki - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • czytelny i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • wsparcie w całym okresie współpracy
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • praca zdalna lub stacjonarna w biurze w Skale

Wymagania

  • oferta dla osób z własną działalnością gospodarczą!
  • kultura osobista, komunikatywność i pewność siebie
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • orientacji na wynik i wytrwałości w dążeniu do celu
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • doświadczenie w dziale sprzedaży/na zbliżonym stanowisku będzie atutem

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Reflection zajmuje się prowadzeniem kampanii re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media