Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości

Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista to osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie nieruchomości dla potrzeb firmy .Głównym obowiązkiem pracownika będzie wyszukiwanie atrakcyjnych ofert zakupu nieruchomości, analiza rynku, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, współpraca z pośrednikami w handlu nieruchomościami.

Wymagania

Doświadczenie zawodowe związane z nieruchomościami. Prawo jazdy kategorii B. Osoba na tym stanowisku musi tez cechować się: dyspozycyjnością, komunikatywnością, umiejętnościami negocjacji, analitycznym myśleniem.

Prezentacja firmy

OPAL Maksimum Holding jest jedną z największych śląskich firm działający... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Analityka