Specjalista ds. pozyskiwania Klientów

Prava Perpektiva

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy Prava Perpektiva / medykszkolenia poszukujemy pracowników aktywnie poszukujących firmy oraz instytucję zainteresowane okresowymi szkoleniami z pierwszej pomocy za pośrednictwem telefonu nie wychodząc z domu.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny),(umowa o dzieło)
- elastyczny grafik pracy dopasowany do Twoich preferencji, praca bez wychodzenia z domu
- pełne przygotowanie do pracy w postaci szkolenia .
- możliwość podjęcia pracy od zaraz,
- realną szansę rozwoju w strukturach firmy.
- numer z połączeniami no-limit

Wymagania:

- znajomość obsługi komputera,
- dobra dykcja.
- umiejętności sprzedaży .
-samo dyscyplina.

aplikuj wysyłając do nas swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą, pełną pasji grupą ludzi, którzy w swej działalności chcą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 50 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing