SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW W BRANŻY HR

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych na rynku polskim oraz rynkach niemieckojęzycznych
• Budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz bezpośredni,
• Analiza rynku niemieckiego oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Niemiec
• Spotkania biznesowe z klientami na terenie Polski i Niemiec,

Wymagania

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)
• Orientacja na wyniki i osiąganie celów sprzedażowych,
• Umiejętność budowania doskonałych relacji z klientami,
• Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

W zamian oferujemy :

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie stałe + motywujący system prowizyjny,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR,
• Praca przy innowacyjnych projektach,
• Współpraca w międzynarodowym środowisku,
• Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja