Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Ewa Głodek

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

1. pozyskiwanie funduszy zewnętrznych na projekty inwestycyjne (RPO, PO KL/PO WER, POIG/PO IR),
2. przygotowywanie wniosków aplikacyjnych RPO, PO WER, PO IR,
3. przygotowywanie dokumentacji formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów,
4. kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi, klientami i partnerami projektów.

Wymagania

WYMAGANIA:
1. wykształcenie wyższe,
2. min. 2 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy potwierdzone sukcesami,
3. znajomość procedur z zakresu pozyskiwania funduszy zewnętrznych oraz finansowania projektów,
4. znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
5. dobra znajomość pakietu MS Office,
6. czynne prawo jazdy kat. B,
7. gotowość do wyjazdów służbowych.

OFERUJEMY:

1. umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy,
2. elastyczny czas pracy,
3. samochód, laptop, telefon służbowy.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem i pośrednictwem ubezpieczeniowo - finansowym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna