Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy Europejskich

BMF Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która wspólnie z nami będzie uczestniczyć we wdrażaniu nowego budżetu unijnego dla Polski.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • pisanie wniosków o dofinansowanie i biznes planów w części merytorycznej (bez części finansowej),
  • wprowadzanie informacji do generatora wniosków,
  • uczestniczenie w spotkaniach z klientami,
  • ścisła współpraca z koordynatorem projektu.

Oferujemy:

  • pracę zdalną w nienormowanym czasie,
  • atraktycje wynagrodzenie za napisanie wniosku + prowizję,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie ze strony innych współpracowników,
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia przy projektach unijnych.

Wymagania

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • skrupulatności, sumienności i terminowości,
  • samodzielności,
  • umiejętności jasnego formułowania myśli,
  • znajomości poprawnej pisowni w języku polskim,
  • otwartości umysłu i zdolności nieszablonowego myślenia,
  • dobrej znajomości internetu i nowych technologii.

Prezentacja firmy

BMF to firma doradcza zajmująca się wspieraniem swoich klientów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting