Specjalista ds. Postępowania Egzekucyjnego

Kancelaria Prawna Via Lex

Wrocław, dolnośląskie

W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Prawna Via Lex L.Szcześniak i Wspólnicy Spółka komandytowa będąca częścią grupy kapitałowej KRD poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • realizacja procesu windykacji należności na etapie postępowania egzekucyjnego,
  • współpraca z komornikami w zakresie prowadzonych spraw,
  • monitorowanie terminowości i skuteczności podejmowanych w sprawach działań,
  • analiza spraw pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania egzekucyjnego,
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia (korespondencyjna, telefoniczna),
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonego celów i zadań,
  • bieżąca obsługa korespondencji.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
  • wykształcenie wyższe (prawnicze lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu egzekucji komorniczej,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą prace w dynamicznym zespole,
  • rozwój zawodowy w grupie kapitałowej będącej liderem w swojej branży,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.