SPECJALISTA DS. POSPRZEDAŻOWEJ OBSŁUGI KLIENTA

Tivron

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy innowacyjną firmą, która świadczy usługi Klientom w Polsce oraz za granicą, cenimy sobie różnorodność dlatego każdy dzień jest u nas inny.

Do naszego nowego biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

JEŚLI:

  • Lubisz współpracować z ludźmi i budować z nimi trwałe relacje
  • Kontakt z klientem to dla Ciebie czysta przyjemność
  • Potrafisz myśleć nieszablonowo
  • Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a szklanka zawsze jest dla Ciebie do połowy pełna!

TO WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY!

U NAS ZAJMIESZ SIĘ:

  • Kompleksową obsługą Klientów
  • Doradzaniem Klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Administrowaniem logistyczną obsługą zamówień
  • Badaniem potrzeb Klientów i budowanie pozytywnych relacji

W ZAMIAN ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE OFERUJEMY:

  • Program szkoleń z dziedziny obsługi Klienta – bez obaw, nie zostaniesz od razu rzucony na głęboką wodę
  • Stabilne warunki zatrudnienia, satysfakcjonujące i przejrzyste warunki wynagradzania
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Nieformalna atmosfera pracy – uciekamy od atmosfery typowej w Mordorze
  • Elastyczne godziny pracy - sam wybierasz czy pracujesz w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin
  •  Pracę w zgranym i kreatywnym zespole

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w firmie prężnie rozwijającej się na rynkach europejskich, nie zwlekaj dłużej i prześlij nam swoje CV!

Prezentacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center pozwoliło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca BPO / outsourcing