Specjalista ds. pomiarów

INTROL Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • przeprowadzanie wzorcowania aparatury kontrolno-pomiarowej
  • prowadzenie dokumentacji systemu zarządzania zgodnie z ISO 17025
  • wykonywanie pomiarów w siedzibie Laboratorium w Katowicach i w siedzibie Klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień,
  • przeprowadzanie wyliczeń i wystawianie świadectw wzorcowania po wykonanych pomiarach,
  • kontakt z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji w systemie IMPULS,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie w branży elektronicznej lub elektrycznej mile widziane,
  • doświadczenie w zakresie akredytacji mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • opcjonalnie gotowość do wyjazdów służbowych,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy,
  • zapewniamy niezbędne kursy i szkolenia.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Introl Sp. z o.o. Sp. k. od 1990 roku prowadzi działalność w obszarze mo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi