Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy:

Specjalista ds. pomiarów środowiska pracy

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny

• Praktyczny kontakt z pomiarami na poziomie zawodowym (przynajmniej kilka miesięcy), niekoniecznie stanowiskowymi

• Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących systemów zarządzania jakością wg PN-EN ISO/IEC 17025:2005

• Co najmniej podstawowa znajomość zagadnień metrologicznych

• Biegła znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny

• Dyspozycyjność

• Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska rozpoczęło swoją działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne