Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Knurów + delegacje

Opis stanowiska:

Realizacja pomiarów emisji do powietrza atmosferycznego na terenie całego kraju.

Wymagania

Wymagania:

Biegła znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
Prawo jazdy kategorii B
Dobra kondycja fizyczna (brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach)
Dyspozycyjność
Mile widziane osoby z doświadczeniem w zakresie pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska rozpoczęło swoją działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowa, nadgodziny, dodatki za pracę w delegacji
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Energetyka, Praca Inżynieria