Opis stanowiska pracy

SPECJALISTA DS. POMIARÓW EMISJI DO POWIETRZA

Gwarantujemy:

• stabilne zatrudnienie
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych), rozwoju i współpracy z działem projektowo-dokumentacyjnym

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)"

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie,
• Praktyczna wiedza w zakresie metrologii, mechaniki płynów i ochrony powietrza
• Znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska, a w szczególności ochrony powietrza
• Znajomość norm z zakresu pomiarów emisji gazów odlotowych
• Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących systemów zarządzania jakością wg PN-EN ISO/IEC 17025:2005
• Biegła znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
• Prawo jazdy kategorii B
• Dobra kondycja fizyczna (brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach)
• Dyspozycyjność
• Preferowane doświadczenie w zakresie pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza
• Podstawowa znajomość języka angielskiego

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska SEPO Sp. z o.o .z siedzibą w Knurowie), przy ul Dworcowej 47. Ponadto informujemy, że:
• Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska SEPO Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na ww. stanowisko na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
• Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
• Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska rozpoczęło swoją działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria