SPECJALISTA DS. POLIGRAFII

Zamel Sp. z o.o.

43-200 PSZCZYNA, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa ZAMEL CET, wiodący polski producent systemów powiadamiania (dzwonki, gongi, automatyka budynkowa , bezprzewodowe sterowanie automatyki budynkowej, systemy domofonowe, alarmy, systemy przywoławcze); kabli i przewodów, a także producent artykułów oświetleniowych w ramach Inteligentnego systemu oświetlenia komunikacyjnego LED - poszukuje specjalisty ds. poligrafii. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie katalogów, ulotek oraz innych materiałów reklamowych.

Swoim pracownikom oferujemy:
atrakcyjną pracę w młodym i kreatywnym zespole
dobre warunki rozwoju zawodowego
dużą samodzielność
benefity pozapłacowe

Wymagania

znajomość pakietu Adobe In Design
mile widziana znajomość platformy MAC
znajomość technik składu tekstu i obróbki grafiki
znajomość procesu poligraficznego oraz doświadczenie poparte przykładami realizacji
umiejętność przygotowania materiałów do druku
umiejętność planowania, organizacji pracy oraz pracy w zespole
pomysłowość, kreatywność, umiejętność kompozycji z powierzonych materiałów graficznych
wysoka kultura osobista i komunikatywność
umiejętność pracy pod presją czasu
mile widziany zmysł artystyczny

Prezentacja firmy

Firma Zamel jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Konsulting