Specjalista ds. Podatku CIT i Sprawozdawczości

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej rozpoznawalnej marki w branży FMCG w Polsce poszukujemy osoby do Centrum Usług Wspólnych na stanowisko Specjalisty ds. podatku CIT i Sprawozdawczości w Poznaniu. Na tym stanowisku oczekujemy dużej samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy z uwagi na mozliwość uczestnictwa w wielu projektach.

Specjalista ds. Podatku CIT i SprawozdawczościMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Kontrola obszaru podatku dochodowego od osób prawnych;
  • Przygotowywanie deklaracji CIT;
  • Kontrola zapisów księgowów;
  • Aktywny udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego;
  • Uczestnictwo w różnego typu projektach ważnych dla firmy;
  • Raportowanie do Głównego Księgowego;

Wymagania:

  • Wykształcenie Wyższe Ekonomiczne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgi głównej lub w audycie;
  • Wiedza z zakresu podatku dochodowego, z zakresu sprawozdawczowści;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości;
  • Dobra znajomość języka angielskiego B2;
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne;

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Opieka prywatna medyczna
  • Karta multisport
  • Bogaty pakiet socjalny
  • System premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.