Specjalista ds. Podatków

Raiffeisen Bank Polska

Warszawa, mazowieckie

Raiffeisen POLBANK to miejsce dla ludzi utalentowanych, ceniących

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, PROFESJONALIZM I PARTNERSTWO.

Poszukujemy osób, które podzielają takie podejście do biznesu.

Miejsce pracy: Warszawa

SDP/DRFP/DW

 Zadania:

  • bieżąca analiza przepisów podatkowych, interpretacji oraz orzecznictwa podatkowego mających wpływ na działalność Banku,
  • opiniowanie pod względem podatkowym umów gospodarczych oraz działań marketingowych Banku,
  • wsparcie podatkowe obszaru księgowości własnej,
  • przygotowywanie wewnętrznych analiz, raportów oraz opinii podatkowych,
  • sporządzanie wymaganej prawem dokumentacji podatkowej cen transferowych we współpracy z jednostkami zawierającymi/obsługującymi transakcje.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub prawnicze),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze podatków,
  • podstawowa wiedza z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego,
  • dobra znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zdolności interpersonalne, łatwość w komunikacji, samodzielność, kreatywność.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej instytucji finansowej,
  • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
  • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, pakiet rekreacyjno-sportowy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.