VEOLIA CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH
POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. PODATKÓW

Miejsce pracy: POZNAŃ

Zadania:

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz kalkulacji podatków;
  • Organizacja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowo-księgowych dla potrzeb rozliczeń podatkowych;
  • Analiza otrzymywanych dokumentów finansowo-księgowych pod kątem ustaw podatkowych;
  • Uzgadnianie sald zobowiązań budżetowych z zestawieniem obrotów i sald;
  • Dotrzymywanie terminów regulowania zobowiązań podatkowych;
  • Występowanie do urzędu skarbowego w sprawie interpretacji przepisów podatkowych.

Wymagania:

  • Wiedza merytoryczna z zakresu prawa podatkowego, przepisów ustawy o rachunkowości, Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Spółek Handlowych,
  • Doświadczenie praktyczne w zakresie sporządzania dokumentacji cen transferowych,
  • Praktyczne umiejętności w zakresie rozliczania i sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PCC, podatek akcyzowy, podatek od nieruchomości),
  • Doświadczenie w rozliczaniu transakcji z kontrahentami zagranicznymi,
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego,
  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Terminowość, skrupulatność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Perspektywy rozwoju w dużej grupie kapitałowej
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny na adres: