Ciech S.A.

Specjalista ds. Podatków

Od: Ciech S.A.
Miejsce pracy: Inowrocław (woj. kujawsko-pomorskie)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa

Ciech SA jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę, dającą możliwość realnego wdrażania zmian
  • Okazję do pracy w firmie o międzynarodowym zasięgu działania
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, rachunkowość)
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych obowiązujących w Polsce
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

Twoje zadania:

  • Prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń z zakresu podatków: VAT, CIT, akcyza oraz podatki lokalne
  • Kontrola prawidłowości zdarzeń gospodarczych oraz dokumentacji pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • Przygotowywanie opinii i analiz podatkowych oraz wyjaśnianie zagadnień z zakresu obowiązków publicznoprawnych
  • Współpraca z doradcami zewnętrznymi w zakresie podatków
  • Reprezentowanie firmy w postępowaniu przed organami podatkowymi oraz przed Sądami Administracyjnymi
  • Udzielanie pomocy w zakresie prowadzenia rozliczeń podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać poprzez przycisk: