LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Podatków

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska pracy:

• Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT,

• Wsparcie w przygotowaniu deklaracji podatkowych CIT,

• Przygotowywanie jednolitego pliku kontrolnego ( JPK),

• Dbanie o zapewnienie poprawności księgowania dokumentów pod kątem

podatkowym,

• Przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych,

Wymagania:

• Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z zakresu rachunkowości, podatków lub podyplomowe studia podatkowe,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( Excel, Word),

• Znajomość ustawy VAT,

• Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, doskonałe umiejętności analityczne,

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych,
  • Katra Multisport, prywatna opieka medyczna, bony na święta,